Skrzynka intencji

„Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj lub trzej zebrani w imię Moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18,19-20)

Witamy w skrzynce intencji. W tym miejscu każdy może poprosić o modlitwę w swojej intencji. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, podając swoje imię, powierzaną intencję  oraz e-mail kontaktowy.

W zebranych intencjach będziemy się modlić – w każdy czwartek przed relikwiami św. Jana Pawła II (podczas litanii do naszego Patrona, po Mszy św. o godz. 18:00).
Wszystkie intencje będziemy powierzać Miłosiernemu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

WAŻNE INFORMACJE:

[1] Intencje niezgodne z wiarą, błahe lub zbyt ogólne, często powtarzające się oraz nadmiernie rozbudowane, nie będą przyjmowane.

[2] Aby intencja została przyjęta do czwartkowej modlitwy, należy przesłać ją najpóźniej do godziny 15.00 w każdy czwartek. Intencje nadesłane po godzinie 15.00 zostaną odczytane w następnym tygodniu.

[3] Informujemy, że powierzenie swojej intencji nie jest równoznaczne z odprawieniem mszy w danej intencji. Osoby zainteresowane intencje mszalne mogą zgłaszać osobiście w godzinach otwarcia Kancelarii Parafialnej.


*(oznacza pole wymagane)

Dobre adresy