Parafialny Klub Kulturalny

Przedstawiamy repertuar wydarzeń Parafialnego Klubu Kulturalnego na najbliższe miesiące:

Na pytania dotyczące planowanych wyjazdów i zapisów czekamy codziennie pod nr tel. 513-605-256.

wawwa7 października 2017 (sobota)
Wycieczka – Warszwa
Parafialny Klub Kulturalny organizuje wyjazd do Warszawy w dniu 7 października 2017 r. W planie wycieczki jest zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Powstania Warszawskiego, zwiedzanie Świątyni Opatrzności Bożej oraz Starego Miasta. Zapisy po Mszach Św. codziennie oprócz poniedziałków.

11 listopada 2017  (sobota)
Opera: Halka w Teatrze Wielkim w Łodzi
Parafialny Klub Kulturalny zaprasza na wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na operę „Halka”. Dzieło Stanisława Moniuszki to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych i najpopularniejszych polskich oper, należąca do najczęściej wystawianych dzieł. Jej twórcę nazywamy często ojcem polskiej opery narodowej. Wyjazd będzie miał miejsce 11 listopada (sobota). Zapisy po Mszach Św. codziennie oprócz poniedziałków.

 

Parafialny Klub Kulturalny to propozycja skierowana do parafian Parafii św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim, ich rodzin, oraz wszystkich przyjaciół naszej wspólnoty. Celem działalności jest integracja parafian Parafii św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim, poprzez organizację wyjazdów kulturalnych i krajoznawczych, promowanie chrześcijańskich wartości oraz przedstawienie propozycji na ciekawe spędzanie czasu wolnego.

Poprzez poznawanie ważnych i ciekawych miejsc, uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i społecznych, człowiek doskonali się i ubogaca. Poznaje piękno otaczającego go świata, docenia i wychwala jego Stwórcę.

Opiekunami Parafialnego Klubu Kulturalnego są Michał Braun i Konrad Podwysocki. Opracowują i przedstawiają propozycje wyjazdów, po uzbieraniu odpowiedniej liczby uczestników organizują wyjazd od strony technicznej (przejazd, ubezpieczenie, bilety wstępu). Planowane będą wyjazdy do instytucji kultury (teatr, opera, muzea), wyjazdy związane z uczestnictwem w ważnych wydarzeniach, wyjazdy w celu zwiedzania i poznawania ciekawych miejsc. Będziemy wyjeżdżali do placówek kulturalnych w Łodzi i innych miastach naszego kraju. Będą to propozycje niedrogie – każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Już wkrótce zaprezentujemy listę naszych propozycji na najbliższe miesiące.  Wszystkich, których zainteresował pomysł ciekawego spędzania wolnego czasu w Parafii św. Jana Pawła II, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Osoby, które wypełnią formularz, będą informowane jako pierwsze o wszystkich propozycjach wyjazdów.

Jeśli nie można wysłać formularza, bądź wolą Państwo wysłać maila, proszę przesłać swoje dane na poniższy adres:

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na zebranie oraz przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Parafialnego Klubu Kulturalnego przy Parafii św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim. Uzyskane dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Dobre adresy