Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

   XXII Niedziela zwykła, 31.08.2014

1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:

* w poniedziałek – wspomnienie Św. Bronisławy,

* w środę – wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża.

2. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 zostanie odprawiona jutro (1 września) o godz. 18:00. Zapraszamy na nią uczniów wraz z rodzinami, by po okresie wakacyjnego wypoczynku, z Panem Bogiem rozpocząć kolejny rok edukacji. Przyprowadźmy swoje dzieci, wnuków, dajmy im dobry przykład. Uczniowie przynoszą ze sobą plecaki, w nich książki i przybory szkolne, które podczas Mszy Św. zostaną poświęcone.

3. Także jutro przypada 75. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich, którzy w obronie Ojczyzny poświęcili swoje życie. To także okazja do refleksji i modlitwy za nasz kraj, szczególnie w dzisiejszych, niepewnych czasach…

4. Dzisiaj po raz ostatni obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. niedzielnych. Od przyszłej niedzieli wraca porządek właściwy, tj. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

5. Za tydzień I niedziela miesiąca. Spotkanie „Różańca Rodziców za Dzieci” po Mszy Św. o godz. 12:00, natomiast spotkanie kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych o godzinie 16:45.

6. W piątek (5 września) przypada I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi w godzinach 17:30 – 18:30. Chorych odwiedzimy od godz. 8:30.

7. Informacja dla uczestników parafialnego wyjazdu do Gniezna w przyszłą sobotę – wyjazd spod naszej kaplicy parafialnej o godz. 6:00. Prosimy o punktualne przybycie. Prosimy także wszystkie zapisane osoby o potwierdzenie swego uczestnictwa poprzez dokonanie wpłaty i uzupełnienie brakujących danych.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – przy wyjściu z kościoła są do nabycia tygodniki „Gość Niedzielny”, „Niedziela” oraz „Idziemy”.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, wszystkim życzymy dobrego, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

 

 

Parafialny Facebook

Parafia na Youtube