Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Niedziela Chrztu Pańskiego
13
.01.2019

1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:
w czwartek – wspomnienie św. Antoniego, opata
w sobotę – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

2. Dziś rozpoczynają się w Kościele Łódzkim Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Dąż do sprawiedliwości. Zachęcamy do modlitwy w intencji o jedność chrześcijan oraz wzięcia udziału w nabożeństwach. W naszym mieście są zaplanowane trzy takie nabożeństwa – 18.01 (piątek) o godz. 18:00 w Kościele Ewangelicko-Augsburskim (Rwańska 6), 1.02 (piątek) o godz. 18:00 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek (Rycerska 3) i 2.02 (sobota) o godz. 17:00 w Cerkwi Prawosławnej (Słowackiego 15).

3. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda – w naszej parafii. To szczególny moment, okazja do wspólnej modlitwy, rozmowy oraz błogosławieństwa całych rodzin. Porządek wizyty duszpasterskiej jest umieszczony w gablocie ogłoszeniowej oraz na stronie internetowej parafii. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej pilne sprawy kancelaryjne załatwiamy tylko po Mszy Św. wieczornej, czyli ok. 18.30. [ porządek wizyty duszpasterskiej ]

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne tygodniki – „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Idziemy”.

5. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę. Solenizantom, jubilatom, wszystkim, którzy w nadchodzących dniach będą przeżywać różne uroczystości czy jubileusze – życzymy obfitości Bożego Błogosławieństwa. Szczęść Boże!

Dobre adresy