Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVIII Niedziela zwykła, 2.08.2015

 

1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:

we wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya,

w czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego,

w sobotę – wspomnienie św. Dominika.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – o godz. 18:45 spotkanie kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych. Po spotkaniu Msza Św. o godz. 20:00.

3. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nowego nabożeństwa w naszej wspólnocie. W każdy I czwartek miesiąca, a więc już 6 sierpnia, po Mszy Św. o godz. 18:00 i Nowennie do Św. Jana Pawła II, będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne. Porządek nabożeństwa jest następujący: wystawienie Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja do godz. 20:30, od 20:30 modlitwa różańcowa w intencji powołań, natomiast o godz. 21:00 zakończenie adoracji i Apel Jasnogórski. Serdecznie zachęcamy do przybycia do kaplicy na to modlitewne spotkanie.

4. W tym tygodniu – 7 sierpnia – przypada także I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi w godz. 16:30-17:30 oraz po Mszy Św. wieczornej.

5. Za tydzień – 9 sierpnia – z racji II niedzieli miesiąca taca gospodarcza na cele budowlane naszej wspólnoty. Prace na placu budowy trwają – w ubiegły czwartek został zalany strop na parterze Domu Parafialnego. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne tygodniki – „Gość Niedzielny’, „Niedziela”, „Idziemy”.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości Łask Bożych. Rozpoczynającym urlopy życzymy szczęśliwej podróży, udanego wypoczynku i umocnienia przyjaźni z Chrystusem. Tam gdzie będziemy, pamiętajmy o spotkaniu z Bogiem, szczególnie podczas niedzielnych Mszy Św. Szczęść Boże.

Parafialny Facebook

Parafia na Youtube