Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24
.03.2019

1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:
– w poniedziałek, 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Szczególnie modlimy w intencji obrony życia nienarodzonych dzieci.

2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw wielkopostnych.
Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 15:30 i 18:30,
Gorzkie Żale – w niedziele o godzinie 17:15.
Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy 12 kwietnia w piątek Mszą św. o godz. 15:00, tego dnia jeszcze będzie Msza św. o godz. 18:00. W sobotę 13 kwietnia dzień spowiedzi, spowiedź od 8:00 do 12:00 i od 15:00 do 19:00. W niedzielę 14 kwietnia nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. Rekolekcje wygłosi ks. Marcin Kowalewski, klaretyn. Od 4 do 6 kwietnia rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Rekolekcje wygłosi ks. Paweł Bogusz, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

3. Do skarbony przy krzyżu adoracji można składać ofiary w ramach „Jałmużny postnej” na wsparcie naszych parafian, znajdujących się w potrzebie. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszki na pomoc misjonarzom w Afryce i zebraliśmy 833 zł. Za złożone ofiary dziękujemy.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne tygodniki – „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”. Dzisiaj możemy złożyć ofiary do puszki przeznaczone na Fundusz Ochrony Macierzyństwa.

5. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę podczas tej Mszy Św. Życzymy dobrego tygodnia, wytrwania w postanowieniach wielkopostnych i wszelkich potrzebnych łask.

 

Dobre adresy