Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Dobrego Pasterza, 22.04.2018

 

1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:
w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski,
w środę – święto św. Marka, Ewangelisty (pamiętajmy w modlitwach o ks. bp Marku Marczaku
z racji imienin)

2. W piątek 27 IV w 4. rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II, bp Marek Marczak udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania na Mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy szczególnie rodziny bierzmowanych. Dodatkowo o 16:00 będzie odprawiona Msza św. A w czwartek od 18:30 będzie spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich świadków i dla ich bliskich.

3. Zostało kilka wolnych miejsc na wyjazd po relikwie św. Siostry Faustyny do krakowskich Łagiewnik 2 maja b. r. Oprócz wizyty w Bazylice Bożego Miłosierdzia będziemy zwiedzać Kraków. Koszt jednodniowej pielgrzymki 70 zł. Zapisy na wyjazd po relikwie w kancelarii.

4. Trwają zapisy do udziału w nocnym czuwaniu miasta Piotrkowa Trybunalskiego przed obliczem Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze. Czuwanie będzie miało miejsce z 30 kwietnia na 1 maja i kolejny rok tworzyć je będą osoby związane z naszą parafią. Zapisy prowadzone są w kancelarii parafialnej. Koszt uczestnictwa to 30 zł, płatne przy zapisie.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką – tygodniki „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Idziemy” także nowe książki o tematyce religijnej, płyty z Nowenną Pompejańską i Boże krówki.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę podczas tej Mszy Św. życzymy udanego i błogosławionego tygodnia! Szczęść Boże!

Dobre adresy