Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVII Niedziela zwykła,  24.07.2016

 

1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:

w poniedziałek – święto św. Jakuba, Apostoła,

we wtorek – wspomnienie św. Joachima i św. Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny.

2. W naszej parafii witamy dziś ks. Mateusza Jaroszyńskiego, tegorocznego neoprezbitera, który będzie pomagał w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii przez najbliższy tydzień.

3. Dobiegają końca tzw. „Dni w Diecezjach”, będące częścią obchodów Światowych Dni Młodzieży w Polsce. Młodzież z Węgier od środy obecna jest także w domach naszych parafian. Dziękujemy za przyjęcie młodych gości. Zachęcamy, aby wykonać sobie z nimi  pamiątkowe zdjęcie. Te zdjęcia prosimy podesłać na adres podany na naszej stronie internetowej. W ten sposób powstanie pamiątkowa galeria fotografii Światowych Dni Młodzieży w naszej wspólnocie.

W środę przybędzie do Polski Ojciec Święty Franciszek. To nie tylko święto dla młodych, ale dla wszystkich Polaków. Zachęcamy do uczestniczenia w spotkaniach z papieżem – kto nie może osobiście, niech uczyni to poprzez transmisje telewizyjne, czy radiowe.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne tygodniki – „Gość Niedzielny’, „Niedziela”, „Idziemy.

5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości Łask Bożych.Rozpoczynającym urlopy życzymy szczęśliwej podróży, udanego odpoczynku i dobrej pogody. Szczęść Boże!

 

 

Parafialny Facebook

Parafia na Youtube

Dobre adresy