Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Wielkiego Postu |   12.03.2017

1. Jutro 4. rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Polecajmy Panu Bogu papieża w naszych modlitwach, wypraszając dla niego potrzebne łaski do kierowania Kościołem zgodnie z Nauką Jezusa Chrystusa.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W naszej parafii:
Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 18:30,
Gorzkie Żale – w niedziele o godzinie 17:15.
Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych zaczną się w piątek 31 marca, dzień spowiedzi w sobotę 1 kwietnia i w niedzielę 2 kwietnia zakończenie rekolekcji.

3. Przy krzyżu adoracji w prezbiterium można składać owoce naszych wyrzeczeń w ramach „Jałmużny postnej”. Przypominamy także i gorąco zachęcamy, by każdego dnia realizować zadania zamieszczone w „Zdrapce Wielkopostnej”.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką – tygodniki „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela” oraz „Idziemy” także ikony z wizerunkiem naszego patrona i z Jezusem Miłosiernym. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce.

5. Za tydzień – 19 marca w niedzielę po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby turnusu rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych z naszej Archidiecezji Ama Deum, którą przeprowadzi nasz kleryk Mateusz. Także za tydzień po Mszy św. o godz. 12:00 w kaplicy spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.

6. Parafianom i Gościom dziękujemy za udział we Mszy Św. Wszystkim życzymy dobrego i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Parafialny Facebook

Parafia na Youtube

Dobre adresy

'