Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE
17.06.2018

 1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:
– w czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszej parafii są one odprawiane w dni powszednie o godzinie 18:30 (po Mszy Św. wieczornej), natomiast w niedziele i święta o godzinie 17:30.

3. W nadchodzącym tygodniu uczniowie zakończą rok szkolny i rozpoczną wakacje. Wszystkich uczniów wraz z rodzinami zapraszamy w czwartek (21 czerwca) na Mszę Św. na zakończenie roku szkolnego, dla klas V – VII Szkoły Podstawowej i klas gimnazjalnych o godz. 10:00, dla klas I – IV Szkoły Podstawowej o godz. 11:30. Warto podziękować Bogu za czas nauki i wypraszać potrzebne łaski na czas wakacji.

4. „Taca gospodarcza” w minioną niedzielę przyniosła kwotę 4335 zł. Od trzeciej niedzieli maja złożono na cel budowy kościoła ofiary: 200 zł. od Julii (dziewczynki która w tym roku przystąpiła do I Komunii św.) i jej dziadków (ul. Wronia), bezimienne: 115 zł, 3×30 zł. Za złożone ofiary bardzo dziękujemy serdecznym „Bóg zapłać”, obecnie przygotowujemy się do założenia dachu na kościele.

5. Zapraszamy na 149. Pieszą Pielgrzymkę Piotrkowską na Jasną Górę. Zapisy 4 – 7 i 9 – 10 lipca, w godz. 16:00 – 19:00 w parafii św. Jakuba FARA. Pielgrzymujemy w trzech grupach. Pielgrzymka wyrusza 11 lipca. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 7:00 w kościele św. Jakuba. Po czterech dniach pielgrzymowania będziemy przed tronem Królowej Polski. Msza św. na zakończenie pielgrzymki 17 lipca w Farze

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką – tygodniki „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Idziemy” także nowe książki o tematyce religijnej, płyty z Nowenną Pompejańską i Boże krówki i bardzo ciekawe filmy i książki religijne

7. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę podczas tej Mszy Św. życzymy udanego i błogosławionego tygodnia! Szczęść Boże!

Dobre adresy