Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII Niedziela zwykła, 28.06.2015

 

1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:

- w poniedziałek – uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

- w piątek – święto Św. Tomasza, Apostoła

2. Dziś na Mszy Św. o godz. 10:30 podziękujemy ks. Proboszczowi Tomaszowi Bartczakowi za cztery lata posługi wśród nas. Otaczajmy Go wdzięczną modlitwą za wkład w budowę kościoła duchowego i materialnego naszej parafii; wypraszając dla Niego potrzebne łaski w dalszej posłudze dla Kościoła Łódzkiego. Nowego proboszcza – ks. Jacka Tylusia, powitamy w naszej wspólnocie w przyszłą niedzielę (5.07) na Mszy Św. o godz. 10:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W przyszłą niedzielę wprowadzamy wakacyjny porządek Mszy Św. niedzielnych, tj. 9:00, 10:30, 12:00 i 20:00. W dni powszednie porządek Mszy Św. bez zmian.

4. Spotkanie organizacyjne przed parafialnym wyjazdem do Ziemi Świętej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19:00. Prosimy o przybycie wszystkie zapisane osoby.

5. 11 lipca, już po raz 146. wyruszy Piesza Pielgrzymka Piotrkowska na Jasną Górę.  Od 2 lipca będą prowadzone zapisy w parafii Św. Jakuba (Fara) od poniedziałku do soboty w godzinach 16:30 – 19:00. Przy zapisie konieczne jest posiadanie dowodu tożsamości. Serdecznie zachęcamy do zapisów.

6. We wtorek o godz. 18:30 odprawimy ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Zapraszamy także dzisiaj na godz. 17:30 do wspólnej modlitwy ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca. Spotkanie kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych o godz. 18:45. W najbliższy piątek przypadnie także I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od godz. 16:30.

8. Jutrzejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne tygodniki – „Gość Niedzielny’, „Niedziela”, „Idziemy.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości Łask Bożych. Szczęść Boże.

 

 

Parafialny Facebook

Parafia na Youtube