Ogłoszenia parafialne

logopng


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela zwykła, 14.01.2018

1. W nadchodzących dniach w Liturgii Kościoła:
- w środę – wspomnienie św. Antoniego, opata,
- w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

2. W przyszłą niedzielę (21 stycznia) po Mszy św. o godz. 12:00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 przedstawią jasełka, serdecznie zapraszamy do przybycia. O godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców – obecność obowiązkowa. Natomiast po Mszy św. o godzinie 18:00, będzie miał miejsce koncert kolęd w wykonaniu młodzieżowej orkiestry dętej z Czarnocina. Gorąco zachęcamy do przybycia.

3. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda – w naszej parafii. To szczególny moment, okazja do wspólnej modlitwy, rozmowy oraz błogosławieństwa całych rodzin. Porządek wizyty duszpasterskiej jest umieszczony w gablocie ogłoszeniowej oraz na stronie internetowej parafii.
W czasie trwania wizyty duszpasterskiej pilne sprawy kancelaryjne załatwiamy tylko po Mszy Św. wieczornej, czyli ok. 18.30. [ porządek wizyty duszpasterskiej ]

4. W terminie od 28 czerwca do 6 lipca 2018 r. odbędzie się wyjazd – Pielgrzymka do Francji z racji 160-lecia Objawień Maryjnych w Lourdes. W planie odwiedzenie Ars, La Salette, Lourdes, Paryża, Banneux i Kolonii. Wyjazd jest organizowany przez inną parafię, ale istnieje możliwość przyłączenia się do tego wyjazdu a jednym z duchowych opiekunów będzie nasz wikariusz – ks. Paweł. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po więcej szczegółów – w tej sprawie należy kontaktować się z ks. Pawłem – osobiście po Mszach Św.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne tygodniki – „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Idziemy”.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę. Solenizantom, jubilatom, wszystkim, którzy w nadchodzących dniach będą przeżywać różne uroczystości czy jubileusze – życzymy obfitości Bożego Błogosławieństwa. Szczęść Boże!

Dobre adresy